Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

 

Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı , ne kadar elemanın gerekli olduğu , ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır.

Ekspertiz işlemleri firmamız tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak size sunulacaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden , değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Gerekli olduğu taktirde uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın demonte işlemleri yapılarak , taşınacağınız yeni adreste tekrar monte edilmektedir.

Müşteri ile Öz Doğuş Kargo arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Öz Doğuş Kargo’nun bir formen’inin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın Öz Doğuş Kargo  bunuda düşünerek sigorta şirketi ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Doğuş Kargo ile değil direkt 

 

Evden Eve Ambalajlı Nakliyat

adana incirlik evden eve taşımacılık,adana yüreğir evden eve taşımacılık,adana seyhan evden eve taşımacılık,adana imamaoğlu evden eve taşımacılık,adana kozan evden eve taşımacılık, adana karahisarlı evden eve taşımacılık,mersin tarsus evden eve taşımacılık,adana incirlik evden eve eşya taşımacılık,adana yüreğir evden eve eşya taşımacılık,adana seyhan evden eve eşya taşımacılık,adana imamaoğlu evden eşya eve taşımacılık,adana kozan evden eve eşya taşımacılık, adana karahisarlı evden eve eşya taşımacılık,mersin tarsus evden eve eşya taşımacılık,adana incirlik evden eve eşya taşımacılık,adana yüreğir evden eve eşya taşımacılık,adana seyhan evden eve eşya taşımacılık,adana imamaoğlu evden eşya eve taşımacılık,adana kozan evden eve eşya taşımacılık, adana karahisarlı evden eve eşya taşımacılık,mersin tarsus evden eve eşya taşımacılık,adana incirlik evden eve nakliyat,adana yüreğir evden eve nakliyat,adana seyhan evden eve nakliyat,adana imamaoğlu evden eve nakliyat,adana kozan evden eve nakliyat,adana karahisarlı evden eve nakliyat,mersin tarsus evden eve nakliyat,incirlik evden eve taşımacılık,yüreğir evden eve taşımacılık,seyhan evden eve taşımacılık,imamaoğlu evden eve taşımacılık,kozan evden eve taşımacılık, karahisarlı evden eve taşımacılık, tarsus evden eve taşımacılık,incirlik evden eve eşya taşımacılık,yüreğir evden eve eşya taşımacılık,seyhan evden eve eşya taşımacılık,imamaoğlu evden eşya eve taşımacılık,kozan evden eve eşya taşımacılık, karahisarlı evden eve eşya taşımacılık, tarsus evden eve eşya taşımacılık,incirlik evden eve eşya taşımacılık,yüreğir evden eve eşya taşımacılık,seyhan evden eve eşya taşımacılık,imamaoğlu evden eşya eve taşımacılık,kozan evden eve eşya taşımacılık, karahisarlı evden eve eşya taşımacılık, tarsus evden eve eşya taşımacılık,incirlik evden eve nakliyat,yüreğir evden eve nakliyat,seyhan evden eve nakliyat,imamaoğlu evden eve nakliyat,kozan evden eve nakliyat,karahisarlı evden eve nakliyat, tarsus evden eve nakliyat,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014